WITAJ W ŚWIECIE PIŁKI NOŻNEJ! WITAJ W SKLEPIE FOOTBALLMANIA.PL!

Sklep footballmania.pl powstał z pasji do sportu, do piłki nożnej, a zwłaszcza do jej kolekcjonerskiej strony. Naszym celem jest dostarczenie Wam najlepszych produktów kolekcjonerskich, gadżetów, pamiątek - często asortymentu niedostępnego na polskim rynku.
Jeśli jesteś piłkarskim fanem, kolekcjonerem piłkarskich kart lub po prostu kochasz piłkę nożną, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

NASZE PRODUKTY:

- PIŁKARSKIE KARTY KOLEKCJONERSKIE
To piękne hobby, jakim jest kolekcjonowanie kart sportowych na świecie znane i popularne jest od ponad 100 lat. To właśnie na początku XX wieku na rynek trafiły pierwsze karty kolekcjonerskie. Przez dziesiątki lat ich forma ewoluowała, do tego stopnia, że obecnie wydawane karty są prawdziwymi pamiątkami sportowymi (tzw. memorabilia) zawierającymi autentyczny podpis zawodnika, czy kawałek meczowej koszulki, w której grał (tzw. Game-Used Memorabilia)!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich kolekcjonerów w sklepie footballmania.pl będziecie mieli możliwość nabycia kolekcji niedostępnych na naszym rynku - prawdziwych serii kart kolekcjonerskich, takich jak wyżej wymienione karty z autografami czy karty z kawałkiem koszulki! Oprócz tego oczywiście będziemy na bieżąco z premierami wszystkich innych kolekcji i nie zabraknie u nas dobrze znanych wszystkim serii, takich jak PaniniAdrenalyn, Panini Champion's Leuage czy Ekstraklasa!

- PROFESJONALNE AKCESORIA OCHRONNE DO KART
Nie od dziś wiadomo, że karty - a zwłaszcza karty kolekcjonerskie to znakomita inwestycja. Niejednokrotnie rzadkie i limitowane egzemplarze najlepszych zawodników osiągają astronomiczne ceny! Należy jednak pamiętać, że tylko karty w idealnym stanie mają dużą wartość, która rośnie z biegiem czasu. Warto zatem dbać o swoje kolekcje przechowując je w profesjonalnych akcesoriach. Najlepsze na świecie akcesoria do kart produkuje amerykańska firma Ultra-PRO. Właśnie akcesoria tej marki znajdziecie w naszym sklepie!

- OPASKI RUBBERBAND
Gumowe opaski popularnie zwane 'Rubberbands' to element panującej na świecie mody. Najbardziej popularne są właśnie wśród sportowców, którzy chętnie zakładają opaski na nadgarstki, aby wyrazić swoje poglądy dzięki umieszczonym na nich hasłom. Często na opaskach zobaczyć możemy hasła motywujące, motywy ulubionych klubów piłkarskich czy najlepszych zawodników.

- KSIĄŻKI PIŁKARSKIE
W naszym sklepie znajdziecie również mnóstwo tytułów książek o tematyce futbolowej. Lektury obowiązkowe dla każdego kibica piłki nożnej!
Niesamowite historie klubów i ludzi, pięknie wydane albumy czy wciągające biografie najlepszych zawodników i trenerów na świecie - to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w naszym dziale książki!

- GADŻETY PIŁKARSKIE
Kącik dla prawdziwych fanów! W naszym dziale gadżetów znajdziecie niezbędne akcesoria każdego kibica!

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!
FOOTBALLMANIA TEAM